شرکت آریا پلاست فراز دماوند تولید کننده ای پیشرو در صنعت قالبگیری دورانی یا Rotational Molding در ایران است. تولیدات این شرکت طیف وسیعی از محصولات مانند مخزن آب ، ذخیره آب باران ، تصفیه فاضلاب ، وان و مخازن سم پاش و انواع اسباب بازی مانند سرسره و تاب و اسباب بازی های پارکی را شامل می شود.

    شرکت آریا پلاست فراز دماوند در سال ۱۳۸۴ در شهرک صنعتی شماره یک ساری (استان مازندران) تأسیس شد و در حال حاضر با تولید سالیانه در حدود 5500 تن انواع محصولات پلی اتیلنی نقش مهمی در تأمین تقاضای بازار داخل کشور و کشورهای همسایه برعهده دارد. اهمیت ارتباط مستقیم و بی واسطه با مشتریان و مصرف کنندگان عزیز شرکت آریا پلاست فراز دماوند را بر آن داشت تا با وجود مشکلات و دردسر های متعدد فروش خرد در کنار فروش کلان به تجار و بازرگانان ساز و کار فروش مستقیم به شهروندان عزیز را مهیا نماید. تولید محصولاتی منطبق بر نیاز روز با حفظ بالاترین کیفیت افتخاری است که نتیجه ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان عزیز می باشد. ارائه خدمات پس از فروش متعهدانه و اخذ استانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت (ISO 9001:2004) و مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO 10002:2004) نشان از تلاش خستگی ناپذیر برای تداوم روند این موفقیتها در شرکت آریا پلاست فراز دماوند است.

     ما در این مجموعه تعهد خود به تأمین فضایی ایمن و سالم برای کارکنان و حفاظت از محیط زیست را با اخذ استانداردهای OHSA 18001:2007 و پیاده سازی استاندارد ISO 14001 نشان داده ایم.

    با تمرکز بر خواست و نیاز مشتریان و شهروندان عزیز و با راه اندازی واحد طراحی و مهندسی با بهره گیری از به روزترین نرم افزار ها و سخت افزارهای پیشرفته رایانه ای و دانش روز ، تلاش کرده ایم محصولاتی کارآمد و با کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی تولید کنیم. این تلاشهای ما در شرکت آریا پلاست فراز دماوند به صورت بی سابقه ای صنعت قالب گیری دورانی را در کشور ارتقاء داده است.

خرید مخزن پلی اتیلن در مخزن آب ( Polyethylene 3840 Food Grade ) ، مخزن پلی اتیلن ، مخزن پلی اتیلنی و مخزن پلاستیکی ، وان ، منبع و تانکر و بشکه پلی مخزن پلی اتیلن ، مخزن آب پلاستیکی، مخازن پلی اتیلن ، پلاستیک ، پلاستیکی ، مخزن پلاستیکی آب، وان ، مخزن ، منبع ، آب ، منبع آب ،پلی اتیلن ، ذخیره آب، نگهداری آب، گالن آب،  پمپ آب، بهداشتی ، تانکر آب، گالن ، ظرف ، بشکه آب، دبه آب، سه لایه ، تک لایه ، دولایه ، ضدجلبک ، آنتی باکتریال ، ضدبو ، مکعبی ، افقی ، عمودی ، ایستاده ، خوابیده ، حجیم


09129348695-- 09123621406 -- 02636109126--02636109127